Kart Bozdurma

Kart Bozdurma

Facebook Facebook 1
ukash kart,ukash kart bozdurma Bozdurmak İstediğiniz ukash kartları 09:00'dan Gece 24:00'a Kadar İstediğiniz zaman istediğiniz oranda ukash kart bozdurma işlemi %100 garantili bir şekilde yapılmaktadır.Kart bozdurma işlemleri günlük Döviz kurlarından değiştiğinden dolayı  Canlı Destek Departmanızmıdan veya İletişim Telefon Numaralarımızdan bizi arayarak kurun Ne olduğunu sorarak almış olduğunuz ukash kartı anında bozdurabilirsiniz. Ön ödemeli kart sistemleri internet ortamında bir çok farklı sitede kullanımı olsada Ülkemizde halen yeterli derecede yaygınlığa erişebilmiş  durumda değildir.Özellikle ukash kartların kullanılması,satın alınması gibi bu kart sistemini bozdurmak ta bi o kadar basit ve kolaydır.Özellikle Türk kullanıcılar çok arattığı ukash kart bozdurma,ukash kart bozdurma işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiliyi sitemizin canlı destek departmanından ulaşabilir ve istediğiniz kadar kart bozdurma işlemleri yapabilirisiniz. Bu konu birçok ukash kart satışı yapan firma tarafından en sık sorulan sorular kategorisinde değerlendirilmektedir.


Ukash Kart Bozdururken Dikkat!! Ülkemizde her geçen gün kullanımı artan ön ödemli kart sistemleri(ukash kart)  yine her geçen gün Bir çok büyük portal siteye entegre edilmekte ve kullanım alanları genişlemektedir.Bu kadar popüler ve büyüyen bir sistemden dolayı bazı kötü niyetli kullanıcılar ukash sektöründen dolandırıcılık yapmaktadırlar.Bu tür konularda mağdur olmamak için bazı kriterlere dikkat etmeleri gerekmektedir.

Bunlardan biri olan msn üzerinden alışveriş yapılmamasıdır ki msn üzerinden yaptığın yazışmalar hiçbir delil teşkil etmemektedir. Biz ukaal.web.tr  olarak bu konuda yapılan tüm görüşmeleri kendi Canlı destek hattımız üzerinden KUllandığınız IP adresini kayda alınarak yapılmaktadır. Bununla birlikte sizlere hiçbir yerde paylaşmamanız gereken TC kimlik numaranızın sorulması ihtiyacı duyulmamaktadır.

Özellike son yıllarda bilinçsiz ukash firmalarının yapmış olduğu bozdurma işlemleri ile kart bozdurma işlemleri başlı başına sorun olmaya başlamıştır.Bu sebeple kart bozdurmak isteyen müşterilere son derece detaylı ve önemli bilgi verilmesi gereklidir. Başlı başına bir problem halini alan ukash kart bozdurma işlemi son derece önemli ve bilgi verilmesi gereken bir konudur. İnternet üzerinden özgürce alışveriş yapan insanlar, bu alışverişleri yaptıkları gibi, alışverişlerde kullandıkları ukash kartları bir o kadar rahatça bozdurabilmeyi isterler. Özellikle ukash bozdurma konusunda birçok sorunlar yaşanmış ve ardından bu duruma uygun çözümler getirilmiştir.

Ukash bozdurm fiyatları o günün döviz kuru ne ise onun üzerinden hesaplanaktadır.Bu sebeple bozdurmak istediğiniz kart miktarnın belirledikten sonra mutlaka o günün kur oranlarının Canlı Destek Departmanızdan Öğrenin!!

Ukash kart sistemi Dünya genelinde oyun ve alışveriş sitelerinde en çok kullanılan güvenli ödeme sistemidir.Bir çok E-ticaret sitelesinde kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar tarafından Avrupa Ülkelerinde olmak üzere yıllardan beri kullanılmaktadır.Bu sistemden yararlanmak kadar ukash kartlarınızı nakite çevirmek yani bozdurmak bir o kadar kolay ve güvenlidir.Ukash bozdururken dikkat edilmesi gereken bir kaç püf noktadan biride işlemin yapıldığı patformun güvenilirliği ve ticari prensibleridir.

Ukash bozdurmak için doğru adrestesiniz.Eğer ukash kartlarınızı paraya çevirek istiyorasanız güvenli ve hızlı bir şekilde banka hesabınıza havale veya eft ile paranızı gönderiyoruz.

Karınızı bozdurman önce sitemizden güncel ukash kart bozdurma kuruna bakarak kartınıza karşılık alacağınız türk lirası değerini hesaplayabilirsiniz.

Ukash bozdurma işlemleri tamamlandıktan bir kaç dakika sonra kart tutarınıza denk gelen parayı Msn(Canlı Destek) veya Telefon ile bize iletebilceğiniz banka hesap numaranıza gönderilir.

Banka hesabım yok, Ukash kartımı nasıl bozdurcam?

Banka hesabınız yok ise panik yapmanıza hiç gerek yoktur.İsteğe bağlı olarak başka tanıdığınız bir kişinin Banka hesabına eft veya havale ile para gönderilebileceği gibi ayrıca Garanti cepbank yöntemi ilede gönderebiliriz. Garanti cepbank ile telefonunuza gelen şifre ile herhangibir Garanti bankası ATM (bankamatik) olan şubeden size verdiğimiz şifre ile hemen çekebilirsiniz.)

Garanti Cepbank Yöntemi İle Ne Kadarlık Ukash Bozdurabilirim?

Garanti cep bank yöntemi ile bir gün içinde para çekme miktarınız 1000tl dir.Cepbank ile ukash kart bozduran müşterilerimiz ertesi gün kalan miktarlarını yine cepbank şifresi ile çekebilirler. Ayrıca Garanti Cepbank ile 10 tl ve katları şeklinde ödeme alabilirsiniz. 5 tl olarak sistem para çekmeye izin vermiyor.)

En az ve en fazla ne kadar ukash kart bedeli bozdurabilirim?

(En az 50? en fazla 2000? değerinde ukash kartınızı bir seferde bozdurabilirsiniz.)

Ukash Kartlarınızı www.ukashbayisi.org güvencesi Altında hızlı ve Yüksek kurlarda bozdurabilirsiniz. Yapmanız gereken Online Ukash Destek hattımıza bağlanarak , Satış Temsilcisi Operatörilerimiz ile görüşmektir. Tamamen güvenli bir platfom olan ve yapılan görüşmelerin kayıt altında tutulduğu Canlı Destek hattımız sizlere 7/18 sınırsız olarak hizmet vermektedir. Ayrıntılı Bilgi Almak ve İşlem yapmak için Lütfen ? Canlı Destek ? hattımızdaki operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

Kart Bozdurma ile ilgili Etiketler


Yorumlar

1. nesimi kök nesimi kök
26.11.2013 - 10:59:04
selam ukash bozma kurunuz nekadar?
 

Yorum Yap

Ad Soyad
:
E-Mail
: (Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:  3+7=